Sorunuz mu var ?

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi
2.Ada A Blok No:102
Başakşehir / İSTANBUL

Tel : 0 (212) 671 76 58
Tel : 0 (212) 671 76 59
Fax: 0 (212) 671 63 71
E-mail: info@aktifwebtasarim.com


BİZ KİMİZ ?

Biz;
1200 yıl önce matematikte onlu sayı sistemini bulan "cebir'in babası" olarak biline HARİZMÎ'nin,
Sibernetik alanın kurucusu, 900 yıl önce robotik sistemi icat eden, fizikçi ve matrix ustası CEZERÎ'nin,
Dünyanın yuvarlak ve dönmekte olduğunu 1000 yıl önce haber vermiş, yer çekimini Newton'dan 700 yıl önce bulmuş olan BİRÛNİ'nin torunuyuz.

Biz, 15 yıldır müşterilerini dost bilen, yaptığı hizmetler için aldığı parayı hakeden, işini iyi yapan, profesyonellere hizmet eden bir reklam ajansıyız. Biz, ticari ahlak, güven ve itibarı paradan önceye konumlandıran, para için herşeyi yapacak karakterde olmayan ve para ile satın alınamayacak adamlığa sahibiz. Biz, kandırmayan ve kandırılmayan bir ticareti, hak, hukuk, adalet, liyakat ilkelerini baş tacı eden, emeğe saygı gösterenin işine daha çok saygı gösteren nitelikli bir hizmet ajansıyız.
NEYİ NASIL YAPARIZ ?Firmanıza değer katacak kurumsal web site tasarımı ve yazılımı profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.
Varolan yazıların redakte edilmesi ya da özgün yazı ve içerik yazımı içerik editörlerimiz tarafından yapılmaktadır. Yazı yazmak biraz zahmetlidir. Sizi bu zahmetten kurtarmak bizim işimiz. Siz ister bize anlatın, ister ana başlıklarıyla şablon verin, biz yazarız, iyi ki varız :)

Web site tasarımı, profesyonel tasarım ekibimiz tarafından özgün bir şekilde modern çizgide hazırlanmaktadır. Kopyala/Yapıştır yapmadan, kurumsalınıza uygun, karmaşıktan uzak, şık, profesyonel bir web tasarım yapılmaktadır.
Yazılım ekibimiz web tasarımı hazırlanan sayfanın yönetimi için kullanımı kolay yönetim paneli hazırlamaktadır. Yönetim panelinden dilediğiniz sayfaların değişim/ekleme/çıkarma yetkisi tanımlanır. Tasarım ve yazılım bittikten sonra resim, video, yazı ve içerikler girilir. Resimlerin çözünürlüğüne dikkat edilir. Gerekirse photoshopta retouch yapılır. Resimlerin google görsel aramalarda üst sıralarda gözükmesi sağlanır.
Sonrasında SEO Optimizasyonu hassas bir şekilde yapılır. Title, description, keywords, etiket, h tags, link gibi yapılması gereken ne varsa, anahtar kelimelerinize uygun bir şekilde yazılır. Başkalarının ekstraları bizde standarttır. Sonradan ekstra seo için para ödemek zorunda kalmadan tüm seo optimizasyonu yapılır.Web site bittikten sonra google kayıt ve site haritası işlemleri noksansız bir şekilde yapılır. Google reklamları vermek istiyorsanız google adwords kaydı oluşturulur. Google reklamlarında en az maliyetle en iyi sonucu alabilmek için fizibilite çalışması yapılıp belirlediğiniz bütçede reklam çalışması başlatılır. Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medyada reklam vermek istiyorsanız, ürün ve hizmetleriniz için optimum reklam stratejisi oluşturulup reklamlar başlatılır. Raporlara göre yeni stratejiler geliştirilir.Tüm bu işlemlerin, sizi yormadan, üzmeden, işinizi aksatmadan yapılmasına özen gösterilir.
Çünkü biliyoruz ki sizin işiniz zaten sizi fazlasıyla meşgul ediyor. Gelin ne yapılması gerektiğini konuşalım ve hemen başlayalım.
Web tasarım ve interaktif reklamlar için harcadığınız paranın misliyle geri dönüşü olacağını aklınızdan çıkarmayın.
İlk kural: Doğru kişilerle yola çıkmaktır...

REFERANSLARIMIZikitelli web tasarım a> , kurumsal web site tasarımı , profesyonel web site tasarımı , web tasarım firmaları , web sayfa tasarımı , web site yazılımı , e-ticaret sistemi
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi
2.Ada A Blok No:102
Başakşehir / İstanbul
Tel : 0212 671 76 58
Tel : 0212 671 76 59
Fax : 0212 671 63 71

info@aktifwebtasarim.com
AKTİF WEB TASARIM, AKTİF DIZAYN DANIŞMANLIK MAT. ve REKLAM HİZMETLERİ SAN. TİC.LTD.ŞTİ. KURULUŞUDUR.
www.aktifdizayn.com