Sorunuz mu var ?

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi
2.Ada A Blok No:102
Başakşehir / İSTANBUL

Tel : 0 (212) 671 76 58
Tel : 0 (212) 671 76 59
Fax: 0 (212) 671 63 71
E-mail: info@aktifwebtasarim.com
ANAHTAR TESLİMİ PROFESYONEL E-TİCARET WEB SİTESİ
Bu tabir size yabancı geldiyse açıklayalım. Genellikle e-ticaret için web tasarım yapan firmalar size boş dükkan verir. Yani kodları ve tasarımı hazır bir web site. Siz fotoğraflarınızı çeker ve siteye yüklersiniz. Yatay bir resmi dikey çerçeveye oturtmaya çalışırsınız, resim bozulur. Google'ın istediği şekilde yazıları yazmazsınız, sonra arama motorunda niye yokum dersiniz. Slider bölümünüz vardır ama nasıl bir görsel şova dönüştüreceğinizi bilemezsiniz. Haklısınız, çünkü sizin işiniz web tasarım yapmak değil...

Size anahtar teslimi e-ticaret web sitesi vadediyoruz. Ürünlerinizin fotoğraflarını ve slider animasyon için konsept fotoğraflar çekiyoruz. Ürün listemeyi ve kategorileri oluşturuyoruz. Ürün açıklama yazıları ve fiyatları giriyoruz. Reklam spot yazıları oluşturuyoruz. Banka ile olan işlemleri yapıp sanal pos'u aktif hale getiriyoruz.

Size dekorasyonu yapılmış, ürünleri yerleştirilmiş, tabelası ve afişleri asılmış satışa hazır bir dükkan teslim ediyoruz. İsterseniz google, facebook ve instagram reklamlarını yönetiyoruz. Size sadece satılan ürünleri kargolamak kalıyor.

Bu hizmeti sadece aktifwebtasarım ajansının verdiğini unutmayın ve nerden başlayacağımızı konuşmak üzere kahveye buyrun.
E-TİCARET PAKETLERİMİZ
Özellikler
Sistem Özellikleri
Web Alanı / Database Alanı E-ticaret Paketlerinde eklediğiniz ürünlerin, ürün resimlerinin veya kullanılan database alanını sınırsızdır.
Dilediğiniz kadar data girişi yapabilir ve bunun için herhangi bir ekstraücret ödemezsiniz.
Hosting ( Barındırma Alanı )
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı E-ticaret sitenizin 1 yıllık süre içerisinde sitenizin toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder. Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir.
Aylık Trafik
E-Posta Hesabı
E-ticaret sitenize ait domaininiz için isim@siteadı.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz. Başka bir e-mail hosting servisinize ihtiyacınız yoktur.
E-Posta Hesabı
YENİLER
Blog Yönetimi
YENİLER
Kategori Ekleme
Haber / İçerik Yönetimi
İçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, mağazalarınız, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz. Ek olarak blog bölümü de oluşturarak müşterilerinize ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.
İçerik Sayfası Yönetimi
YENİLER
Ürün Yorumlama
YENİLER
Responsive (Mobil Uyumlu)
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Aktif Web Tasarım E-ticaret paketleri içerisinde yer alan her alana özel arama motoru optimizasyon alanları ile rakiplerinize avantaj sağlayabilirsiniz. Adres biçimlendirmesi (URL), akıllı etiket sistemi Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO özellikleri organik trafik kazanmanız için hazırlanmış özelliklerdir.
Google SEO Uyumlu Altyapı
Ürün / Kategori / Marka Yönetimi
Aktif Web Tasarım E-ticaret paketlerinde ürün, kategori ve marka tanımlamaları sınırsızdır. Dilediğiniz kadar ürün ekleyebilir ve markaya veya birden çok kategorinin altına tanımlayabilirsiniz.
Ürün / Katagori Yönetimi
YENİLER
Ürüne Göre İndirim
YENİLER
Havale İle Ödeme
YENİLER
Facebook / Twitter İle Bağlan
Facebook Store
Alışveriş sitenizde yer alan ürünlerinizi Facebook hayran sayfanız içinde sergileyebilirsiniz. Facebook Store ile ürünlerinizi hayran sayfanızdan da satışa sunabilirsiniz.
Facebook İle Alışveriş
YENİLER
Vitrinde Resim Değişimi
Ürün Karşılaştırma Modülü
Müşterilerinizin satışa sunduğunuz ürünleri özelliklerine göre karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ürün karşılaştırma modülü ile birden çok ürünün aynı ekranda özelliklerine göre karışlaştırmasına olanak sağlar.
Ürün Karşılaştırma Modülü
YENİLER
iPara / Iyzico ile Ödeme
YENİLER
PayU İle Ödeme
SSL Güvenlik Sertifikası
Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her AktifWebTasarım kullanıcısı firmanın alan adına (www.sizinsiteniz.com) özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. Her firmaya özeldir. Paylaşımlı SSL kullanılmaz.
SSL Sertifikası
Kredi Kartı Modülü
Aktif Web Tasarım paketleri ile Türkiye’de sanal pos hizmeti sunan tüm bankaların sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır. E-ticaret siteniz için dilediğiniz bankadan pos alabilir ve Aktif Web Tasarım paketlerinde kolayca çalıştırabilirsiniz.
Kredi Kartı İle Ödeme
YENİLER
3D Secure İle Ödeme
YENİLER
Ürünleri Excel'E Aktarma
YENİLER
Kargo Takip Modülü
YENİLER
Detaylı Sipariş Takibi
YENİLER
Online Fatura Modülü
XML Entegrasyonları
Tedarikçilerinizin ürünlerini otomatik olarak XML ile sitenize tek tıklama ile aktarabilirsiniz. Alış fiyatları üzerine kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz.
Xml Entegrasyonu
YENİLER
Detaylı Raporlama
YENİLER
Bayi Alt Yapı (B2B + B2C)
Çoklu Dil Paketi Entegrasyonu
sitelerindeki ürün bilgilerinin Aktif Web Tasarım E-ticaret paketinden aktarılabilmesini, stok ve fiyatların anlık olarak güncellemesini alabilmenizi sağlar.
Çoklu Dil
YENİLER
En Gelişmiş Seo Uygulaması
YENİLER
Teknik Destek

Silver

 5000 MB (5GB)
 10000 (10GB)
 15 Mail
 7 / 24

Gold

 1000 MB (10GB)
 20000 ( 20GB )
 25 Mail
 7 / 24

Platinum

 Sınırsız
 Sınırssız
 Sınırsız
TR + 1 Dil
 7 / 24


Not : Fiyatlarımıza ( %18 ) KDV dahil değildir.
Yıllık hosting ve güncelleme bedeli ilk yıl için fiyata dahildir.
Sonraki her yıl için belirlenen yıllık ücret alınır.
Paket dışında kalan modül için fiyat sorunuz.
Domain (Alan Adı) fiyatlara dahil değildir.
Anahtar teslimi e-ticaret haricinde tasarımı yapılmış içeriği sizin tarafınızdan girilecek boş dükkan da veriyoruz. Bunu da diğer web tasarım firmalarından farklı olarak yönetim paneli eğitimi vererek yapıyoruz. İçerikleri girecek personelinize 4 saat kapsamlı eğitim veriyoruz. Daha sonra da dilediğiniz zaman telefonla destek alabiliyorsunuz.

En ucuz web sitesi yapmıyoruz ama en iyi hizmeti verdiğimiz konusunda iddialıyız.

Aradığınız her an ulaşabileceğiniz, tüm sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz, paraya değil size değer veren, işini iyi yapan bir web tasarım firmasıyla çalışmak size iyi gelecek...


E-TİCARET - KURUMSAL WEB SİTE REFERANSLARIMIZ
kurumsal e-ticaret , e-ticaret paketleri , online satış sitesi , ikitelli eticaret , istoç e-ticaret , istoç online satış sitesi
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi
2.Ada A Blok No:102
Başakşehir / İstanbul
Tel : 0212 671 76 58
Tel : 0212 671 76 59
Fax : 0212 671 63 71

info@aktifwebtasarim.com
AKTİF WEB TASARIM, AKTİF DIZAYN DANIŞMANLIK MAT. ve REKLAM HİZMETLERİ SAN. TİC.LTD.ŞTİ. KURULUŞUDUR.
www.aktifdizayn.com